Автограф-сесія Артема Федецького

04 серпня 14:00
Переглядів: 363

Такого ажіотажу магазин-музей «Фанат» не знав з часу повернення Олександра Гладкого до Львова. Цього разу вболівальники прийшли за автографом до іншої легенди «зелено-білих», футболіста, який назавжди вписав своє прізвище в єврокубкову історію «Карпат».

Більше ніж за дві години до початку дійства вболівальники почали «атакувати» двері клубного фан-шопу. Та побачити у його стінах свого кумира все ж вдалось у точно зазначений час. Федецький вирішив не баритись та, озброївшись маркером, підписував листівки. До слова, для Артема підготували два види карток: традиційна з першої фотосесії у зелено-білій футболці та світлина легендарного голу Федецького у ворота «Галатасарая».

Знаходились відчайдухи, яким двох листівок з підписами футболіста виявлялось замало, тож Артему доводилось підписуватись на прапорах, футболках, календарях та плакатах. Цікаво, що за черговим автографом до Федецького прийшов фанат «Дніпра», взявши із собою ігрову футболку дніпровського клубу із 44-им номером. 

До слова, Артем не тільки роздавав автографи та фотографувався із фанами, він також активно спілкувався з гостями «Фанату». До прикладу, карпатівець розповів про власну позицію щодо майбутнього Чемпіонату Світу, який відбудеться в Росії. Федецький наголосив, що українцям не варто їхати на футбольний турнір до країни-агресора, котра до того ж веде в Україні війну. Подібні слова викликали у всіх присутніх особливі емоції, а футболіста нагородили порцією оплесків.

Також Артем особисто привітав юних карпатівців, які кількома днями раніше виграли золоті медалі на турнірі у Польщі. Хлопці прийшли на зустріч з кумиром у формі та із завойованим кубком, за що отримали приємні настановчі слова від футболіста.Традиційно, на завершення зустрічі всі присутні зробили загальне фото на пам’ять та у весь голос зарядили: «Хто ми? Леви!». Щоправда, вчити новобранця «Карпат» славнозвісної львівської кричалки не довелось, Федецькому вона давно є добре знайомою...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: