БК "Говерла" та "Політехніка-Галичина" можуть не зіграти у Кубку України

19 грудня 11:55
Переглядів: 151

Баскетбольні клуби «Говерла» та «Політехніка-Галичина» можуть не зіграти у Кубку України. Згідно із прийнятим форматом змагань, у кубкових матчах візьмуть участь лише вісім команд – сім найкращих із Суперліги та один представник нижнього дивізіону. Таким чином, у кубкових баталіях, вочевидь, не зіграють івано-франківці і точно – львів’яни.

БК «Пролітехніка-Галичина» у турнірній таблиці посідає останнє місце, маючи у своєму активі лише одну перемогу. Відтак, усі шанси грати у кубку «галичани» втратили. У «Говерли» ситуація краща, адже команда здобула чотири перемоги. Та все ж, щоб потрапити до сімки найкращих, «ведмедям» потрібно тріумфувати ще у п’яти матчах. У той час, як суперники «франківців» свої поєдинки повинні програвати. Натомість усі шанси потрапити до кубку з‘явились у луцького «Волиньбаскету».

«Приміром, учора під час засідання Ради ФБУ, команда «Волиньбаскет-WOG-Університет» висловила бажання брати участь у Кубку України. На початку чемпіонату вони не мали такої змоги, втім, на щастя, у Луцьку ситуація покращується», – розповів генеральний секретар Федерації баскетболу України Олександр Ларін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: