Благодійна акція вболівальників "Карпат": порятуйте дитяче життя - придбайте диск "Історія команди 2008-2011"

07 березня 17:53
Переглядів: 167

В рамках благодійної акції вболівальники львівських "Карпат" випустили в світ першу історичну відеозбірку під назвою "Історія команди 2008-2011". На DVD-диску зібрано найцікавіші події в історії львівського клубу протягом 2008-2011 років: історичні пермоги, драматичні поразки, фанатські перформенси, хіт-паради голів, підсумки сезонів та інші цікаві події, які відбувались протягом останніх трьох років.

"Історія команди 2008-2011" - це 14 відеороликів, створених свого часу зелено-білими вболівальниками. А хто ж, як не вони, розкажуть про команду краще..?
"Історія команди 2008-2011"органічно впишеться у відеотеку будь-якого вболівальника "Карпат" і дозволить не раз зануритись у спогади про незабутню історію улюбленої команди.
"Історія команди 2008-2011" може стати і класним сувеніром. А якщо ви захочете розповісти новому товаришу, що таке львівські "Карпати", просто подаруйте йому цей диск і і диск зробить це за вас.

Шановні вболівальники. Дорогі львів"яни. Любі українці.
Попри отримання задоволення від перегляду диску, ви безпосередньо долучаєтесь до порятунку дитячого життя. Адже всі кошти від продажу "Історії команди 2008-2011" будуть передані батькам Зоряни Пророк - 14-річної дівчинки, яка багато років страждає від важкої недуги - епілепсії правої скроневої частини мозку. Дівчинка страждає від регулярних приступів різкого головного болю, що призводить до некерованої агресії зі всіма відповідними наслідками.
Для вилікування важкої недуги дитині терміново потрібна операція - видалення атрофованої частини головного мозку, на проведення якої погодились в Університетській клініці Фрайбургу (Німеччина). Орієнтовна вартість обстеження та операції - 60 000 євро. За словами лікарів, кожен приступ дівчинки може стати останнім, тому операцію слід робити якнайшвидше.
Ситуація зовсім не безнадійна. Майже половину коштів батьки Зоряни вже зібрали. Але це лише половина і необхідна сума - не остаточна.

Батько Зоряни Роман Пророк створив у мережі Facebook групу, де викладена вся докладна інформація, яка стосується хворої доньки: історія хвороби, діагнози, копії документів а також детальний звіт за кожну отриману та витрачену копійку. Адреса групи: http://www.facebook.com/groups/110685869010967/

Таким чином кожен з вас має можливість долучитись до кількох корисних справ одночасно:
- придбати для себе приємний атрибут вболівальника;
- популяризувати улюблену команду серед друзів, знайомих і т.д.;
- допомогти фінансово родині хворої дитини;
- поширити цю інформацію серед своїх близьких;
- або просто помолитись за здоров"я дівчинки.

З 8 березня в офісі ГО "Завжди вірні" ви зможете придбати "Історію команди 2008-2011".

Адреса: пл. Міцкевича, 6/7 (4-й поверх). Робочі дні: Понеділок - П'ятниця. Час роботи: 17:00 - 20:00.

Вартість диску - 30 грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: