Чемпіонат міста з волейболу стартував в Івано-Франківську

11 квітня 12:40
Переглядів: 92

По обидва боки сітки. Чемпіонат міста з волейболу стартував в Івано-Франківську. Ігри відбулися у Муніципальному Центрі дозвілля. Першість виборювали 4 жіночі команди – Прикарпатського Національного університету, Коледжу фізичного виховання, Коледжу технологій та бізнесу та Національного технічного університету нафти і газу. Вперше за останні роки в турнірі не беруть участі студенти – медики та вихованці ДЮСШ № 3. Ані тренери, ані судді – причин не знають. Попри це, впевнено визначають нинішніх волейбольних фаворитів.

Правила волейболу, або як ще називають “відбиванки”, вже майже 30 років залишаються незмінними. Мета гри – ударом добити м’яч до ігрової поверхні майданчика половини супротивника, або примусити його помилитися. Не один рік найсильнішими волейболістами міста по праву вважається команда ПНУ. Вона існує вже 2 десятки літ. За цей час першість для неї виборювали 150 спортсменів, які навчалися в Прикарпатському Національному університеті.

Кожна команда упродовж 4-х ігор позмагалася одна з одною. За результатами турів на сходинку першості зійшла команда Прикарпатського Національного університету.

Незабаром по обидва боки сітки стоятимуть чоловічі команди. Їх буде 8-ім. Змагання між чоловіками, на переконнання суддів, будуть більш цікаві і динамічні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: