Данські вболівальники у лісі, голландські на острові, а шведи... у шоці

08 червня 20:21
Переглядів: 1880

Слідом за першими збірними, які напередодні прилетіли в Україну, до нас починають прибувати і їхні вболівальники.

Львівщина зустріне данських уболівальників скандинавськими мотивами та українською гостинністю. Під час Євро 700 данців оселяться у фан-кемпінгу на території відпочинкового комплексу. Розташований він посеред лісу за десять кілометрів від Львова. На матчі фанів возитимуть автобусами, а в самому кемпінгу є все для відпочинку і розваг.

«Футбольне поле, баскетбольний майданчик – це буде віддано данцям в безкоштовне користування, для них в достатній кількості і санітарно-технічні кабіни, і умивальники, і душі», – каже організатор фан-кемпінгу Андрій Санін.

Такі умови для вболівальників створила Федерація футболу Данії. Заможніші житимуть у готелі, де двомісний номер коштує сто євро. Заощадливі німецькі фани вибрали економ відпочинок.

«Німецькі вболівальники насамперед вибрали хостели, бо для них це найбільш зрозумілий і доступний вид житла», – говорить директор Департаменту «Євро 2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Харків стає помаранчевим. Сюди вже прибули перші вболівальники із країни тюльпанів. Ханс та Мерлін Шенк приїхали на своєму футбольному трейлері, здолавши понад 2,5 тисячі кілометрів.

«Харків ми поки що не бачили, підемо завтра гуляти містом, кемпінг дуже гарний, чесно», – каже фанат збірної Голландії Мерлін Шенк.

Харківський “Оранж кемп” розташований на острові посеред Журавлівського водосховища. Тут понад 400 наметів: від звичайних туристичних до віп-кімнат з душовою кабіною і холодильником. Проживання у простих коштує 10-15, а в дорогих від 100 до 300 євро за добу. До прийому іноземців усе готове.

А от на столичному Трухановому острові, де планують жити понад 6 тисяч шведських уболівальників, роботи ще багато. Це так звана бронзова зона кемпінгу, де мають розмістити майже 2 тисячі наметів. За день до прибуття першої організованої групи фанів тут ще доробляють душові, фарбують огорожу, прибирають сміття. Декому вже подобається.

«Ми не вибагливі. Це місце виглядає непогано. Є душ – якщо там ще й буде вода, то думаю ми чудово проведемо час», – каже вболівальник зі Швеції Джон.

Організатори ж переконують – фан-кемпінг готовий на 90%, а вже завтра завершать усі роботи.

«До завтрашнього дня усі будівельні роботи будуть однозначно завершені. Електрика є, вода є, каналізація є», – говорить заступник директора КП “Плесо” Денис Рудник.

Шведський туроператор, який організовує приїзд фанів, підготовкою шокований.

«З нашої, шведської, точки зору, нам треба диво. Нам треба від вас повна підтримка. Щоб усе було готовим, тут усю ніч має працювати багато людей», – каже керівник швецької туристичної компанії Інго Содерлунг.

Найменш вибагливі шведи таки залишаться на Трухановому. А частина поїде шукати комфорту у столичні хостели.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: