До Львова прилетіло "Олімпійське лелеченя"

24 квітня 17:40
Переглядів: 387

Львів прийняв обласний етап дитячих спортивних змагань «Олімпійське лелеченя». До міста з’їхались найсильніші районні шкільні команди.

Усі учасники – шестикласники. У кожному колективі по шестеро дівчат і стільки ж хлопців. Школярам приготували естафету, вікторину та перетягування канату.

Для початку дітям провела руханку учасниця Олімпіади в Лондоні художня гімнастка Вікторія Ленишин. Спортсменка зізналась: «Мені подобається працювати з дітками. Вони мене надихають, дарують позитивні враження, емоції. І я собі вже складаю плани в голові, що я ще можу придумати для них».

Разом з дітлахами енергійно розминався олімпійський чемпіон Олександр Петрів. «Кульовик» поділився враженнями: «Діти – це чисті створіння. Ну і рух заряджає позитивом. От я й пішов до них. Зробив руханку. І все, маю гарний настрій на цілий день».

Учасники старанно підготувались до вікторини. Учасник змагань Владислав розповів: «Готувалися до питань про Олімпійські ігри. Наприклад, коли відбувалася перша Олімпіада, на якій горі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: