Дрогобичанка Вероніка Сенюх стала чемпіонкою Європи з ушу - відео

05 червня 10:21
Переглядів: 481

Для дівчини це був дебютний виступ на континентальній першості.

Поруч із Веронікою за перемогу змагалися ще дев’ятсот учасників із тридцяти двох країн. Однак перед майстерністю нашої спортсменки не змогли встояти ані суперники, ані судді. Половину життя Вероніка займається китайським бойовим мистецтвом. Майже щодня по дві-три години проводить на тренуваннях. Однак витрачені час та зусилля тепер перетворилися на європейське "золото". В одиночному виступі без зброї спортсменка стала абсолютною фавориткою попри суворі правила оцінювання.

Завдяки багаторічному захопленню ушу Вероніка може похвалитися витонченими рухами та міцними м`язами.Найбільше спортсменці до вподоби вправи зі зброєю. Зброя, яку використовують у цьому виді єдиноборств — легка та маневрена. Виготовляють її із пружинної сталі. Зараз до крові між спортсменами, звісно, не доходить. Уже більше шістдесяти років ушу не існує у традиційному вигляді. Майстри здебільшого демонструють прийоми, а не сходяться у спарингах. Для спортивних колег новоспечена чемпіонка є авторитетом та хорошим порадником.

Та спочивати на лаврах Вероніка не збирається. Спортсменка продовжує наполегливо тренуватися, адже вона мріє підкорити ще й світову першість.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: