Другий склад ФК "Тернопіль" поступився "Волині"

29 лютого 09:30
Переглядів: 179

Спаринг між луцькою «Волинню» та ФК «Тернопіль» складався з двох матчів. І якщо в поєдинку основних складів перемогу святкували тернополян (1:0), то у зустрічі резервістів, яка відбулася в селі Піддубці (Луцький р-н.), вікторія залишилася за молодими лучанами – 2:0.

У матчі резервних складів долю матчу вирішили два голи забиті молодими гравцями «Волині» на початку і в кінці другого тайму. Щойно розпочався друга 45-хвилинка, як господарі провели швидку контратаку. М’яч з лівого краю переадресували у центр. З перший ударом тернопільський кіпер справився, а от на повторний у виконанні Артем Дудік воротар уже зреагувати не зміг (1:0).  Другий гол забив Андрій Ярошенко, котрий ударом головою замкнув навісну передачу з правого флангу (2:0).

Муніципали теж мали як мінімум дві 100-відсоткові нагоди для взяття воріт. У першому таймі передача з правого краю Сергія Полянчука за метрів 15-ть від воріт знайшла Тараса Гром’яка, котрий не зумів переграти воротаря «Волині». А у другому таймі фланговий навіс ударом головою з близької відстані завершував півзахисник, який перебуває в розташуванні тернопільської команди на перегляді, однак воротар правильно обрав позицію і зумів зреагувати на політ м’яча.

ФК «Тернопіль» у другому матчі з «Волинню» виступав у такому складі: Кравчук, Дубчак, Чорний, Заставецький, Козовик, Кондзьолка-к (півзахисник на перегляді, 46), Гаврилюк (нападник на перегляді, 46),  півзахисник на перегляді, Полянчук, Гром’як, Різник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: