Двоє спортивних шкіл Львівщини стали переможцями конкурсу "Посилка успіху" від Фонду Кличко

13 травня 12:00
Переглядів: 283

Серед них Турківська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» та Ралівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Самбірського району.

Варто зазначити, що кожен учасник конкурсу мав підготувати відео-ролик та показати Володимиру Кличку, як тренуються учні спортивних шкіл.

Як йдеться на сайті Фонду Кличко, незабаром переможці отримаютьякісний спортивний інвентар та набір фарб від Caparol.Це дозволить не лише оновити обладнання у спортивних залах шкіл-переможців, а й заохотити дітей до активних занять фізичної культури.

Висловлюємо щиру подяку директорам шкіл, тренерам та відділу фізичної культури та спорту Турківського та Самбірського районів за активну участь та координацію роботи у вищезазначеному конкурсі!

Переглянути відео переможців можна за посиланями:

 - Турківська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»

- Ралівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Самбірського району

Довідково:

Проект «Посилка успіху» розроблений для розвитку та підтримки спорту в Україні, в рамках якого загальноосвітні школи та ДЮСШ отримують посилки зі спортивним інвентарем.

Більшість спортивних секцій та шкіл України потребують оновлення. Тож Фонд Кличко організував цейконкурс, переможці якого отримують набір базового інвентаря та якісну фарбу.

Мета проекту є повернути любов до спорту та інтерес до занять фізичною культури;сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом збільшення відправки спортивного інвентарю;допомагати активним і вмотивованим дітям займатись спортом;допомогти тренерам, яким не байдужа їх справа, розвивати та пропагувати їх види спорту.

Зазначимо, що Фонд Кличко реалізовує проект «Посилка успіху»  ще з 2011 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: