"Динамо" здобуло перемогу над "Франківськом"

08 грудня 10:48
Переглядів: 184

Відбувся перший поєдинок 8-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

«НПУ-Динамо» - «Франківськ» 91:65

Головний тренер «НПУ-Динамо» Володимир Рижов:

«Нам не вистачає лави запасних. Через недосвідчених гравців, котрі виходять на заміну, в грі починається провал. Ми відмінно розпочали матч, та коли почалися заміни, були провали. Втім, добре, що ми перемогли, що всі дівчата пограли. У нас є проблеми в захисті, їх потрібно терміново викорінювати, оскільки попереду три важливі гри. Ми хочемо пропагувати наш клуб і український жіночий баскетбол, хочемо, щоб на матчі приходило більше вболівальників. Дівчата раді, що завдяки трансляціям їхню гру дивляться скрізь в Україні. Дякую за це Федерації. Ми продовжуватимемо прямі трансляції».

Гравець «НПУ-Динамо» Анастасія Колотільщікова:

«В першій і другій чвертях ми були зібраними, грали в свою командну гру, в третій та четвертій десятихвилинках ми трохи розслабили, однак все одно змогли здобути перемогу. Я вже досить добре налагодила взаєморозуміння з партнерками на майданчику, розумію тренера. Я не відчуваю жодної різниці з Росією, мені подобається грати в Україні. Тут можна набратися досвіду».

Головний тренер БК «Франківськ» Дмитро Неволін:

«Ми провалюємо стартові 5 хвилин поєдинку. За цей час ми багато пропустили, а потім протягом усього поєдинку намагалися наздогнати суперника. В нашій команді 7 гравців, тож ключовим моментом став 5 фол Мар’яна Комарняк у другому періоді. В грі були хороші моменти, якими я задоволений, скорочували різницю в рахунку до 8-9 очок. Утім, суперник добре укомплектований, з ним було важко грати. В складі нашої команди відбулися зміни: Ірина Басалик перейшла до «НПУ-Динамо», прийшли Ольга Кришталь і Наталю Жиракову. Остання сьогодні проводила перший матч за наш клуб, тренувалася з нами лише тиждень, мала чималий проміжок часу без тренувань, її грою я і задоволений, і незадоволений, є різні аспекти. Якщо говорити загалом щодо концепції розвитку команди, від матчу до матчу ми додаємо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: