Екс-гравець "Карпат" Сергій Зеньов покинув "Блекпул"

25 грудня 08:45
Переглядів: 141

Колишній гравець «Карпат» Сергій Зеньов покинув Туманний Альбіон, проживши там лише півроку. Із представником англійського Чемпіоншіпу «Блекпулом» Зеньов підписав контракт лише влітку. Угода була розрахована на рік із можливістю продовження. Однак, не те, що продовжувати контракт, але й залишатись в Англії найкращий бомбардир «Карпат» минулого сезону швидко передумав.

За словами Зеньова, він полишив «Блекпул» через цілковиту анархію у команді. Впродовж кількох місяців із клубом працювали різні наставники, умови для тренувань виявились жахливими, а гравців заледве назбирувалось для заявки на матч. Тож Зеньов вирішив розірвати контракт із «мандариновими» та повернутись на батьківщину до Естонії.

«Після того, коли я підписав контракт, приїхав на їхню базу. Там у полі стоять три вагончики – ні ремонту, нічого. Щоправда, тоді мені пообіцяли, що скоро все приведуть в порядок. Потім я вийшов на тренування, а там – вісім гравців і то включно зі мною. Я себе поважаю, тому вирішив розірвати контракт на початку грудня і повернутися в Естонію. Поки Ойстон у «Блекпулі», нікому туди їхати не раджу», – розповів в інтерв‘ю одному із спортивних порталів Сергій Зеньов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: