Фанати тернопільської "Ниви" готові боротися за існування клубу

11 липня 19:59
Переглядів: 418

Найактивніші вболівальники футбольного клубу "Нива" Тернопіль не будуть мовчки спостерігати за зникненням рідної команди. Хлопці сподіваються, що зникнути "Ниві" не дозволить обласна влада.

На нещодавній прес-конференції президент "Ниви" повідомив, що клуб через відсутність джерел фінансування може припинити існування вже наступного тижня. Ультрас про проблеми клубу знають і не бажають залишатися осторонь.

- Звичайно, ми стурбовані ситуацією, що склалася на даний момент в "Ниві", - каже представник ультрас тернопільської "Ниви" Ярослав. - Декілька днів тому ми зустрічалися з президентом ФК "Нива" Автанділом Мдінарадзе і сповна володіємо інформацією про стан речей в клубі. На цій же зустрічі ми обговорили можливі варіанти виходу з даної ситуації. Найреальнішим варіантом на даний час є допомога від обласної влади. Саме в цьому напрямку і ведеться зараз робота. Адже дивно, що місто може дозволити собі утримувати команду Першої ліги, а область, у якої бюджет та можливості значно більші — ні. І зміна форми власності, при потребі, не є такою нездоланною перешкодою.

За словами Ярослава, в інтернеті останнім часом періодично з'являється інформація, що нібито ультрас "Ниви" збираються пікетувати будівлю ОДА, перекривати рух транспорту й інші речі.

- Нам не зрозуміло, звідки береться така інформація, адже у нас є своя офіційна група в соцмережах і про всі акції, які ми проводимо, можна дізнатися там, - каже він. - Тому нам смішно чути, що якісь незрозумілі люди десь там збирають вболівальників йти пікетувати ОДА і при цьому розказують, що це все координується людьми з фан-сектору. Скажемо прямо — це нісенітниця! Ми не маємо до таких "зборів" жодного відношення.

Водночас, ультрас не збираються сидіти, склавши руки. Якщо ситуація не зміниться, найактивніші вболівальники "Ниви" готові діяти.

- Якщо ситуація і надалі залишатиметься критичною, ми вимушені будемо адекватно реагувати на неї, - говорить Ярослав. - Адже всі повинні розуміти, що ми не будемо мовчки спостерігати, як зникає наш улюблений футбольний клуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: