ФК "Тернопіль-Педуніверситет" втретє поспіль переміг у студлізі

12 листопада 08:00
Переглядів: 80

Сьогодні, 11 листопада, у 6-му турі чемпіонату України серед студентських команд (конференція «Захід») ФК «Тернопіль-Педуніверситет» на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету декласував рівненський «Верес-НУВГП» – 5:0.

Перший тайм матчу став бенефісом атакувального півзахисника тернопільської команди Тараса Гром’яка, котрий записав на свій рахунок хет-трик. Перший гол у ворота рівненської команди став наслідком кутового після потужного удару з-за меж штрафного майданчика Олександра Кіцака. Після подачі корнера Тарасом Кривим, Гром’як переправив м’яча у ворота, замкнувши дальню стійку (1:0). Другий гол теж стався після стандарту. Ігор Курило зробив навісну передачу зі штрафного, яку ударом головою, зігравши на випередження, реалізував Гром’як (2:0). А крапку в першому таймі Тарас поставив, майстерно реалізувавши вихід на одного воротаря, після того, як обігрався у «спартаківську» стінку з Олександром Кіцаком (3:0).

І після перерви тернополяни не збавляли обертів, забивши ще два м’ячі. Це після передачі Андрія Капеляна, дальню стійку замкнув Станіслав Скибіцький (4:0), а перед самим фінальним свистком чергову подачу м’яча з кутового у виконанні Кривого реалізував Іван Тарабалка, точно пробивши головою з лінії воротарського майданчика (5:0).

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Кравчук, Курило-к (Когут), Заставецький, Козовик (Скибіцький), Соколовський (Капелян), Мороз, Кіцак (Луцик), Гром’як, Кривий, Дорі (Радкевич), Сороцький (Тарабалка).

Ця перемога для тернопільської команди стала третьою в сезоні. Команда після трьох зіграних матчів з 9 очками ділить перше-друге місце із львівськими студентами з університету фізичної культури.