ФК "Тернопіль" планує залишитися у першій лізі

13 квітня 08:36
Переглядів: 565

Хоч весняний сезон для ФК «Тернопіль» розпочався поразкою, однак покидати першу лігу команда не збирається. Минулого тижня на виїзді тернополяни зіграли у нічию і готові до перемог, про це йдеться у сюжеті журналістів телеканалу ІНТБ.

Андрій Кондзьолка, капітан ФК «Тернопіль»:

«В середині команди в нас був боєздатний колектив. Те, що нам не вистачало гостроти, мені здається, впереді. Зараз до нас прийшов досвідчений Андрій Шевчук і він вже влився в колектив і ці дві гри показали, що ми знайшли нападника, якого шукали і це повинно позитивно позначитися на наших результатах. В наступному домашньому матчі ми все зробимо для перемоги».

Іван Марущак, президент ФК «Тернопіль»:

«В команди є характер, в команди є, для мене важливо завжди, внутрішня сила. Дуже сильна ця внутрішня сила у хлопців. Тільки треба їх підтримувати. Я думаю, що ми будемо ще дійсно тішитися перемогам цієї команди».

Чималі надії керівників команди покладають і на успіхи молодих та перспективних футболістів. На щастя, кажуть, на Тернопільщині юних талантів не мало. Серед них – брати Когути та Андрій Різник.

Василь Івегеш, головний тренер ФК «Тернопіль»:

«Ви знаєте, що в нас є педліцей, без педліцею в нас би не було нашого життя. Звідки ми беремо Когутів та Різників? Ми збираємо їх і там вдосконалюємо. Хочемо зараз зробити другу команду в Зборові».

Іван Марущак, президент ФК «Тернопіль»:

«Якраз на тому тижні вирішено те, що ті хлопці, які є зараз в структурі тренуються з основним складом, а не отримують тої ігрової практики, перше – грають в студентській лізі, і друге: та молодь, яка дуже цікава, гратиме в чемпіонаті області за ФК «Тернопіль-2-Зборів». Ми це підтримали. Я думаю, для цих молодих пацанів це буде важливо, серед дорослих таку обкатку пройти».

Головна мета команди на найближчі кілька місяців – залишитися у першій лізі. Для цього потрібно набрати не менше тридцяти очок. Нагадаємо, підтримати та надихнути ФК «Тернопіль» на перемогу можна буде вже в неділю, 17 квітня. На Тернопільському стадіоні відбудеться матч із криворізьким «Гірником».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: