ФК "Тернопіль" та "Гірник-Спорт" зіграли внічию - відео

02 вересня 13:36
Переглядів: 139

Футбольна фортуна у матчі шостого туру чемпіонату України не посміхнулася нікому. Зовсім не мировою нічиєю закінчився матч між двома командами першої ліги – місцевою ФК «Тернопіль» і комсомольською «Гірник-Спорт».

Після стартового свистка ФК «Тернопіль» відразу ж заявив про себе, як про переможця. Перша флангова передача від господарів поля заледве не закінчилась забитим голом. Не змінила рахунок і комсомольська команда «Гірник-Спорт». Й перший тайм закінчився нічиєю. До слова, під час першої сорокап’ятихвилинки за порушення правил із команди гостей вилучили Максима Костюченка. Йому арбітр показав попередження, яке для гравця виявилось другим.

ІГОР ЖАБЧЕНКО, головний тренер «Гірник-Спорт» (Комсомольськ)

«Нас немножко подвело то, что Костюченко получил вторую желтою, и мы остались вдесятером. Я думаю, что если б мы были в полном составе, то мы бы все-таки вырвали эту игру».

У другому таймі активізувалися гості із Комсомольська. На шістдесят першій хвилині гри без проблем перший гол у ворота ФК «Тернопіль» забив Сергій Герасимець. Не відставали й господарі поля – через дві хвилини рахунок зрівняв Сергій Полянчук. Знову змінили перебіг гри на шістдесят сьомій хвилині Віталій Богданов. Вигравши повітря, гравець переправив м’яч на дальню стійку. Та рахунок змінився знову на вісімдесят четвертій хвилині. У карній зоні після порушення правил Андрієм Дубчаком арбітр вказав на одинадцятиметровий. Другий гол у ворота Тернополя забив капітан «Гірник-Спорт». В кінцевому результаті рахунок 2:2.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Якщо взяти по результату, я не дуже, маю на увазі, розчарований, тому що з такою командою 2:2 – це не програш. Взяти дві команди, там лідером у них є нападаючий Кирієнко. І в нас… Дві рівні команди, дві команди, які грають у футбол, і футбол, бачите, людям подобається».