Франківчан закликають долучитись до флорбольного турніру "Квиток до зірок"

05 листопада 17:00
Переглядів: 141

В Івано-Франківську проведуть благодійний флорбольний турнір "Квиток до зірок", щоб зібрати кошти для поїздки франківських спортсменів на змагання до Швеції.

Змагання проходитимуть 22 листопада з 9:00 по 18:00. Місце проведення турніру: Угорницька школа-інтернат, с. Угорники, вул. Тополина, 6.

Умови участі:

На полі гратиме 3 гравця від однієї команди. Команда-учасник повинна складатися від 3-х до 6 учасників (для заміни під час гри). Корпоративний одяг (з логотипами організації) вітається, основні вимоги до одягу і взуття - спортивне і зручне. Грати можуть як чоловіки, так і жінки віком від 16 до 50 років.

Реєстрація на турнір "Квиток до зірок" триває до 15.11.15 включно. Зареєструватися можна за тел. +380509850618 Володимир Федик.

Внесок за участь в турнірі з однієї команди складає 1 тис. грн.

Мета проекту - зібрати кошти на основні витрати (транспорт), які необхідні для поїздки івано-франківської флорбольної команди "Фрідом" на міжнародні змагання в Швецію, які триватимуть з 24 грудня 2015 р. по 08 січня 2016 р. Усього необхідно зібрати мінімум 80 тис. грн.

Організатори: ГО "Івано-Франківська обласна федерація флорболу" та телерадіокомпанія "РАІ".

Партнери: МГО "Спортивний флорбольний клуб "ФРІДОМ", ГО "Свобода життя", ГО "Віолла", ГО "Центр інноваційних управлінських технологій".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: