Франківська "Говерла" у напруженому матчі поступається "Дніпру"

14 листопада 08:19
Переглядів: 149
Івано-франківська "Говерла" з боєм поступилася лідеру чемпіонату "Дніпру" (67-74), якому вдалося переломити хід гри на власну користь тільки в останній чверті.
 
Чемпіонат України. Суперліга
 
13 листопада. 19:00. Івано-Франківськ. Манеж Коледжу фізвиховання
 
"Говерла" (Івано-Франківськ) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) 67:74 (18-16, 17-2423-159-19)

Гравець матчу 

Центровий "Дніпра" Сергій Загреба відіграв важливу роль у перемозі своєї команди, зокрема потужно провівши другу половину гри та відзначившись у підсумку 20 очками й 7 зібраними відскоками. Причому, бігмен реалізував 10/11 двоочкових кидків.

Хід гри

Уже у стартовій чверті "Говерла" дала бій фавориту сезону. Якщо Данте Вільямс і Ярослав Кадигроб, як і новачок івано-франківців Джейсон Джеймс, були малопомітними на паркеті, то Віктор Люльдюрай, котрий сьогодні святкує свій День народження, разом із Сергієм Юрченком завдали чимало клопоту захисту суперника. Втім, протягом наступних десяти хвилин дніпряни за рахунок домінування під щитами не лише відіграли двоочкове відставання, а й вийшли вперед (40-35).

Здавалося, що команда Дениса Журавльова взяла гру під свій контроль, але третій період знову минув за сценарієм "ведмедів", у складі яких головними дійовими особами, як і до цього, виявилися Люльдюрай і Юрченко. До заключної чверті суперники підійшли за триочкової переваги "Говерли" (58-55), на початку періоду Сергій Юрченко збільшив її ще на два пункти, аж поки до справи не взявся Сергій Загреба. Центровий за підтримки партнерів посприяв ривку "Дніпра", завдяки якому гості повели в рахунку та здобули третю поспіль перемогу в чемпіонаті.

Статистика

Окрім Загреби в складі "Дніпра" варто відзначити Павла Ревзіна (15 очок), Станіслава Тимофеєнка (11 очок + 6 підбирань) і Миколу Вільховецького (11 передач).

Найкращими в складі "Говерли" стали Віктор Люльдюрай (18 очок + 11 підбирань), Сергій Юрченко (16 очок + 9 підбирань), Данте Вільямс (13 очок + 6 передач + 5 підбирань) і Джейсон Джеймс (10 очок + 5 передач).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: