Фрі-файтери вшанують пам’ять своїх побратимів - відео

15 травня 23:12
Переглядів: 948

Фрі-файт, що в перекладі означає «вільний бій», є першим видом спорту, заснованим в Україні. Представникам цього бойового мистецтва властиві не тільки хороша фізична підготовка, а й високі моральні якості. Так з початком війни на Сході, чимало українських фрі-файтерів пішли добровільно захищати нашу землю. Деякі з них там і загинули. Саме у пам’ять про цих Героїв у Тернополі організовують турнір «Битва за честь–2». Перші такі змагання відбулися в нашому місті три роки тому. То ж зараз учасники другої «Битви» вже активно готуються до боїв.

ОЛЕКСАНДР ДОЛІШНІЙ, тренер з фрі-файту (м.Тернопіль) :

«2 тренування на день, 6 днів на тиждень, відпочивають тільки один день. Готуємося інтенсивно, бо хочемо перемогти. Перший турнір, присвячений хлопцям, нашим одноклубникам, які загинули в АТО – це Роман Ільяшенко, Орест Квач, Андрій Юркевич. І відповідно, для хлопців це більше, ніж змагання і вони будуть старатися виступити якнайкраще».

Та цей турнір не єдиний, до якого зараз готуються тернополяни. Вже через місяць наших фрі-файтерів чекають на змаганнях у Лас-Вегасі. Але потрапити туди тернопільські бійці зможуть лише якщо знайдуть гроші на поїздку.

ОЛЕКСАНДР ДОЛІШНІЙ, тренер з фрі-файту (м.Тернопіль) :

«Нема такого прямого забезпечення, бо зараз час непевний, і хто скільки може – стільки буде допомагати. Сума досить велика – для одного спортсмена, щоб він міг поїхати, це 70 тис. грн. Тому, відповідно, спілкуємося з людьми, робимо цей же турнір і маю надію, що і влада, і меценати допоможуть в поїздці хлопцям. Тому що, в принципі, зі Збірної України, половина Збірної України – це тернопільські хлопці».

А поки гроші для участі в американських змаганнях шукають, всіх охочих побачити бої справжніх українських спортсменів запрошуємо 29 травня, в Палац культури «Березіль», де відбудеться «Битва за честь–2».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: