"Галичанка" зіграє на міжнародному турнірі у Польщі

15 серпня 11:35
Переглядів: 266

Львівська «Галичанка» зіграє на міжнародному турнірі у польському місті Єленя-Гура. Поруч із нашими гандболістками на паркеті змагатимуться дві місцеві команди, німкені та чешки. Можливо, поміряються силами із конкурентками і спортсменки із Білорусі.

Команда завершила останні приготування до протистояння у Польщі. Для "галичанок", особливо для "збірниць", змагатися з іноземними суперницями не в новинку. 

Гравець «Галичанки» Ірина Стельмах зазначила: «Найбільше зіпсувати нам нерви може «Монтекс». Вони минулого року були чемпіонами на цьому турнірі. Якщо приїде білоруська команда з Гомеля, вона теж складе сильну конкуренцію. У білорусок дуже цікаві зміни у захисті, схожі до наших».

Для львів’янок перемога на турнірі — не пріоритет. На змаганнях будуть відпрацьовувати ігрові схеми перед новим сезоном та вчитимуться виконувати завдання тренера на 100%. Адже, як вважає їхній наставник, гандбол не терпить імпровізацій.

Головний тренер команди Василь Козар з усмішкою зізнався: «У нас демократії мало. Я диктую умови та визначаю схему гри. Буду ставити складні завдання, аби дівчата вміли перебудовувати гру».

Гандболісток анітрохи не лякає те, що гратимуть не у рідних стінах. До польської публіки уже встигли звикнути.

«Галичанка» Тамара Смбатян розповіла: «Поляки доброзичливі. Хоча вболівають за свої команди, до нас вороже не ставляться».

Показати себе матимуть шанс і новоспечені гравці львівської команди. А на зворотньому шляху наші гандболістки зупиняться у ще одному польському місті Катовіце. Там зіграють два товариські матчі із місцевою командою.

Додому дівчата повернуться 16 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: