Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про підготовку до матчу з черкаським "Дніпром"

27 вересня 16:04
Переглядів: 125

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш у коментарі клубній прес-службі розповів про підготовку до матчу з "Черкаським Дніпром".

- Чи встигла команда відновитися після виснажливого поєдинку з "Шахтарем"?

- Чи відновилися футболісти, будемо бачити власне в грі. Зі свого боку скажу, що за 2-3 дні після такого матчу, який нам випало провести з "Шахтарем", важко в оптимальних кондиціях підійти до поєдинку з "Черкаським Дніпром". Тому нам буде дуже складно протистояти черкаській команді, яка цілий тиждень безпосередньо готувалися до матчу в Тернополі. Але ми не опускаємо руки, на футбольному полі будемо показувати чого варті і через не можу боротимемося з командою, яка йде на другому місці в першій лізі.

- Чи переглядали ігри суперника, та чи знайшли сильні і слабкі сторони суперника?

- Дивилися їхній останній поєдинок з Сумами, на базі, безпосереднього готуючись до матчу переглянемо і інші їхні матчі. "Черкаський Дніпро" - дуже хороша команда, збалансована у всіх ланках. Особливо у відзначив би їх півзахисників та гравців групи атаки. Плюс, наскільки відомо, у черкащан немає жодних фінансових проблем.

- Після матчу з "Шахтарем", чи всі в команді здорові?

- Мікротравми є в багатьох футболістів, але до Черкас готуються всі. В неділю після ранкової зарядки визначатимемося з основним складом.

- Чи готуються до найближчої гри Олександр Музика та нападник Андрій Різник, який не потрапили до заявки на матч з "Шахтарем"?

- Різник у нас зовсім юний футболіст, ліцеїст. Ми його поступово підпускаємо до команди. Водночас він вже 30 вересня гратиме у дитячо-юнацькій футбольній лізі України, виступаючи в якій має здобувати ігрову практику. Музика ще не набрав потрібних кондицій після травми, хоча вже другий тиждень тренується з основною групою. Як я вже говорив раніше, ставку і далі робитиму на молодих гравців, а також тих виконавців, як заявлені на студентську лігу.

- Відомо, що в складі "Черкаського Дніпра" виступає Ваш вихованець Ігор Мединський. Чи, можливо, він не поділився якимось секретом про свою нинішню команду?

- За яку команду футболіст у даний момент виступає, та сорочка ближче до тіла. Тому про внутрішню кухню черкаської команди не запитували Ігоря, та й не робили б цього. Про суперника дізнаємося з інтернету, перегляду їхніх матчів, розповіді колег по тренерському цеху, які вже грали цього сезону проти нашого наступного суперника.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: