Ігор Овчар: "Наш футзал на підйомі і це прекрасно"

08 березня 10:41
Переглядів: 184

У черговому випуску "Часу спорту" значну увагу приділено завершенню футзального сезону на Прикарпатті. Зокрема, Голова АМФІФО Ігор Овчар розповів про стан справ у футзальному господарстві краю. Пропонуємо Вашій увазі деякі ключові фрази розповіді Ігора Івановича та відео "Часу спорту".

- Обласний чемпіонат і першість вийшли за межі Івано-Франківська. Матчі проходять в Городенці, Долині та Снятині. Це дуже важливо. На другий рік плануємо, що можливо ми поїдемо на Рогатин, Бурштин. Там є зали і там ми також старатимемося проводити обласні змагання. 

Наш футзал на підйомі і це прекрасно. Я хочу сьогодні сказати про це. Тому що і обласна асоціація проводить змагання і місто Франківськ проводить змагання на досить нормальному рівні, високому рівні. Нам потрібно обєднувати свої зусилля для того, щоб ще краще проводити свої змагання. І хтось там перекрутив мої слова про пиво і все решту. Я ще раз кажу, я не мав на меті нікого образити, я ж сказав: "ми ж не граємо на пиво". Це означає, що і їхні змагання, і наші на досить високому рівні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: