Івано-Франківський ФК "Ураган" тепер має команду 5-річних футболістів

30 жовтня 09:30
Переглядів: 191

Цьогоріч НФК “Ураган” ще на крок наблизився до мрії побудови Академії футзалу, яка б забезпечила розвиток спортсмена від дитячого віку аж до основної команди.

Тож у вересні 2015 року “ураганівська” дитячо-юнацька спортивна школа поповнилася зовсім маленькими “новобранцями” – 4-5-річними малюками. До того ж, ця група виявилася експериментальною, адже відтепер у ній перші ази спорту для себе відкривають не тільки хлопчики, а й дівчатка.

Два місяці наполегливої праці не минули даремно, і підопічні Петра Липецького були готові демонструвати, чому навчилися за цей час. Тому 28-29 вересня для маленьких футболістів минули під знаком відкритих тренувань. Дітвора займалася бігом, стрибала, і навіть показала перші футзальні навики.

Завершення заняття ознаменувалося подарунком від президента НФК “Ураган” Олександра Бубена, який разом із виконавчим директором Олегом Ковальським вручив дітворі брендовані “ураганівські” футболки. Тож під щирі оплески одне одному та дзвінкий дитячий сміх і завершилося відкрите тренування.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: