Кадрові втрати та робота "Політехніки" перед грою з "Одесою"

05 грудня 17:23
Переглядів: 135

Попри те, що у Суперлізі зіграли вже перше коло, керівництво баскетбольної команди «Політехніка-Галичина» досі будує команду. Тепер студенти наполегливо тренуються, щоб таки зрушити з останнього місця із новим-старим наставником – Кирилом Погостінським.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00) репортера Назара Міліневича.

Помилки команди Погостінський виправляє вже не вперше. Черговий прихід кризового менеджера в команду відбувся після звільнення молодого тренера – Максима Фомічова.

Допомогти студентам вибратися з останнього місця також можуть гравці, які повернулись зі шпиталю. Зокрема, Максим Тютюнник, котрий уже розпочав тренування з основною групою. Однак до кінця своєї травми він ще й досі не вилікував. Тим часом, брат Максима, Денис Тютюнник, вочевидь, не скоро вийде на майданчик. Ніхто не береться відповісти, чи взагалі він повернеться у великий спорт.

Окрім травмованих братів Тютюнників, не допоможе у наступній грі з «Одесою» й Ілля Жуковський. Втім, навіть за таких кадрових втрат «політехи» по-бойовому налаштовані на наступну гру.

«Ми розібрали всі комбінації, ми вже, напевно, навіть, одеські комбінації розібрали краще чим вони самі. Я тут вже сміюся над хлопцями, мовляв,  репетируємо комбінації «Одеси», – зазначає генеральний директор БК «Політехніка-Галичина» Кирило Погостінський.

Розпочнеться поєдинок «Політехніка-Галичина» БК «Одеса», 5 грудня о 18.30 у Палаці спорту «Галичина».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: