"Карпати" своїх не залишають: прикарпатському футболісту запропонували роботу

31 грудня 17:42
Переглядів: 747

Олег Івахнюк міг стати частиною команди “Шахтаря”, але в десятому класі підписав контракт із “Карпатами”, бо саме про цю команду мріяв з дитинства.

Сьогодні калушанину рідний клуб запропонував роботу, бо цінує не лише його вміння, а і патріотизм.

У “Карпати” Олег Івахнюк прийшов за рекомендацією калуських тренерів. Він був цілеспрямованим і мав добрий удар з лівої. Це, хоча пройшло вже чимало років, добре пам’ятає тренер академії ФК “Карпати” Олег Родін. Калушанин на той час грав на позиції півзахисника, але міг зіграти і в нападі, і в захисті.

Олег підтримував форму у любительських командах аж до лютого 2014 року. Калушанин вирушив на Майдан. Тоді він і подумати не міг, що ця поїздка повністю змінить його життя. Після подій на Грушевського, відступати, каже Олег Івахнюк, було нікуди:

“Коли по людях стріляли з “калашів”, ми почали відповідати. Потім убили нашого друга Нігояна (ми разом із ним жили в палатці). Тоді прийшла злість дуже сильна. Ми почали відповідати палками, коктейлями Молотова. У мене був бронежилет, який мені Аміна дала (Аміна Окуєва — лікар-інтерн на Майдані, а згодом доброволець АТО. Служила у батальйоні “Київ-2”, потім у “Золотих воротах”. Була вбитою у жовтні цього року внаслідок обстрілу на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. — Авт.). Вона їхала в Одесу і дала мені бронежилет, який мене врятував від кулі”.

Про те, як потрапив на війну та за яких умов отримав поранення, боєць розповів у програмі “НеПроФутбол”.

Олег Івахнюк про найважчий день своєї війни розповів:

“Я думав, що мене залишуть, бо ми відступали. Я вже був поранений і не знав, що робити. Нам завжди казали, що краще в полон не здаватися… При собі я мав дві гранати, які вже стиснув у руках… Але по мене повернувся друг. Підійшов ззаду і дав мені ляпаса. Їх повернулося за мною шість чоловік”.

З-під куль хлопця виносили півтори години, бо ворог не припиняв вогонь. Далі розпочався довгий шлях до одужання. Загалом він переніс 22 операції.

Зараз Олег Івахнюк продовжує лікування у містечку Клевань на Рівненщині, бо хоче стати на ноги. Крім того, пробує працювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: