"Карпати" в Туреччині. День другий

15 січня 09:51
Переглядів: 229

Коти в Туреччині користаються якимось особливими правами. Вони нишпорять по всій території готелю, а це добрячий шмат саду, пляжу, басейнів та іншої рекреації. Відгукуються на «кс-кс», одразу біжать леститися. Правда, чухрання за вухами бодай від одного карпатівця, турецькі коти не дочекалися. 

Наприклад, новачок команди Артем Філімонов зізнався, що любить папуг. Але окрім уподобань, хавбек дуже непогано розбирається в усіх пернатих тонкощах. За його словами, деякі папуги цілком свідомо «висловлюються», а їхній інтелект можна порівняти із інтелектом кількарічної дитини. Колись Артем мріє придбати великого птаха, а наразі міркує, як перевезти до Львова свого меншого улюбленця.

До речі про улюбленців. Бразильський форвард Вільям Роша Батіста по справах приїхав до Туреччини і не просто не міг не відвідати тренувальний табір своєї колишньої команди. Екс-нападник не забув українську мову, а під час спілкування постійно вживав слово «брате». Відвідав Батіста і вечірнє тренування, де поспілкувався із давніми знайомими, які ще залишилися в команді. Щоправда, затриматися на довго йому не вдалося – як тільки стало прохолодніше, теплолюбивий бразилець поспішив вирішувати свої справи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: