Ковалюк по підготовку МФК "Тепловик": Збір завершуєм на позитивній ноті

03 лютого 19:30
Переглядів: 154

Івано-Франківський МФК “Тепловик-Прикарпаття” завершує перший навчально-тренувальний збір та повертається до обласного центру Прикарпаття.

«Все те, що запланували на першому зборі – виконали. Дякувати Богу – погода дозволила. Умови підготовки  були на рівні команд Прем’єр-ліги України. За що хочеться подякувати керівникам клубу та відпочинкового комплексу “Карпати” в м. Яремче. В команди було по два тренування кожен день. Бігали кроси, прискорення, загалом робили ставку на фізичну підготовку. Це як раз те, чого не вистачало нам в першій половині сезону», – наголосив головний тренер команди Володимир Ковалюк.

«Збір завершуємо на позитивній ноті. Сьогодні повертаємося до Івано-Франківська. Два дні команда відпочиватиме, а з понеділка будемо працювати в режимі дворазових тренувань. Через тиждень планується виїзд в селище Щасливе Київської області для участі в представницькому турнірі пам’яті Сергія Закарлюки», – додав Ковалюк.

«Новачки команди на першому зборі проявили себе з позитивної сторони. Оцінка їхніх можливостей буде на турнірі. Хто як себе проявить – той і буде в команді», – резюмував головний тренер «Тепловика».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: