Львівська "Енергія" у серпні позмагається за два кубки

12 серпня 20:44
Переглядів: 203

Львівська «Енергія» упродовж серпня спробує вибороти дві спортивні нагороди. Спершу футболісти зіграють на «Кубку Свободи» у Хмельницькому, а згодом самі прийматимуть «Кубок Львівщини». На усе – трохи більше тижня.

Уже в четвер, 14 серпня, «зелено-білі» заряджатимуть «енергією» Хмельницький. А зараз тривають останні приготування львів’ян у рідних стінах. За футбольний трофей змагатимуться ще три команди-представники Екстра-ліги. 20 серпня «енергетики» уже на своїй території розпочнуть боротьбу за «Кубок Львівщини». Серед конкурентів ще один львівський клуб – «Княжий Ринок». Запрошували й іноземних гостей, однак ті приїхати побоялись.

Особливе значення турніри матимуть для потенційних новачків. Після змагань стане відомим остаточний склад команди в наступному сезоні.

Так, Сергій Тригубець хоче змінити форму рівненського «Кардинала» на «зелено-білі» кольори «Енергії». За його словами, стиль роботи у клубах дуже відрізняється, але відкривати карти поки що не хоче. «Кожна гра, кожен турнір визначає клас футболіста. Якщо футболіст не на контракті так, як я, це дає можливість керівництву вирішити, чи брати гравця в команду чи не брати», – додав Сергій.

Окрім того, на «Кубку Львівщини» проведе прощальний матч у складі «Енергії» Валерій Легчанов. Головний тренер львівської команди Максим Павленко зазначив: «Валерій є рекордсменом за кількістю матчів, проведених за «Енергію». Він є душею будь-якого колективу. Тому що вміє поєднувати в собі і спортивні якості, і людські. В нього все зажди на високому рівні».

Обидва турніри для львівських футзалістів – репетиція перед стартом нового сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: