Львівська обласна федерація айкідо йосінкан підтримала Майдан - відео

14 лютого 20:08
Переглядів: 1132

Львівська обласна федерація айкідо йосінкан підтримує колег на Євромайдані. Відеозвернення львівських бійців сьогодні з’явилось в Інтренеті.

«Наша країна переживає важкий період. Напевне, найважчий період за часи незалежності. Політики, які розікрали державу, неспроможні домовитись ні з ким, крім собі подібних. Вони поділили країну на Схід та Захід, на екстремістів та бандерівців», – йдеться у відеозвернені.

Головний інструктор Львівської обласної федерації айкідо йосінкан Олександр Козловський зазначає, що зараз дехто говорить «про початок громадянської війни».

«В громадянський конфлікт втягнуто практично все суспільство: дорослі та малі, чоловіки та жінки, студенти та професура, бізнесмени та митці. Не залишились осторонь і наші колеги з різних бойових мистецтв та спорту, люди з активною життєвою позицією», – зазначає він.

Олександр Козловський додає, що в цей час Львівська обласна федерація айкідо йосінкан готова допомагати та підтримувати бойових колег айкідо йосінкан та дзюдзюцу, карате, дзюдо та боксу.

«Чудовий приклад мужності та людської гідності показали наші колеги з харківського айкідо йосінкан та інших бойових мистецтв під керівництвом Олександра Давидова. Хлопці займались охороною харківського Євромайдану, вчили людей самообороні від кримінальних елементів. Глибока повага вам, друзі. Хочемо запевнити вас у нашій підтримці. Бойове мистецтво – одна сім’я. У нас одна країна», – зазначив Олександр Козловський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: