Львівські богатирі вирушили до Києва на чемпіонат України - відео

31 травня 10:28
Переглядів: 754

Відразу дев'ятеро наших стронгменів відправились до столиці. Там цими вихідними захищатимуть командний титул чемпіона України.

Ми напросились на генеральне тренування богатирів та перевірили їхню форму. Силачі старанно мчать з важезним йоком на плечах. Часу виправити технічні помилки дуже мало. А в Києві у галичан наполенівські плани. Минулоріч в Рівному наші богатирі здобули командну перемогу. Тепер треба захистити титул. Змагатися у категорії до 110 кілограмів Олегу важко, адже у важчих опонентів занадто велика фора. Тому хлопцю доводиться ганяти вагу. Його на кілька хвилин старший брат Орест силою мірятиметься з атлетами категорії до ста десяти кілограмів. Один з його опонентів — титулований Сергій Конюшок. Без бою Пилип'як не здасться. Але присяд буде не звичайний, а богатирський. Замість тонкої штанги тут велетенський аксель.

У Києві спортсмени боротимуться не лише за медалі. На чемпіонаті України вони можуть здобути звання майстра спорту. Але навіть в індивідуальних змаганнях підтримка команди дуже важлива. А через місяць брати Пилип'яки у вже звичному для себе статусі фаворитів вирушать до Литви. На юніорську першість Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: