Львівські гирьовики повернулись з чемпіонату Європи з трьома медалями - відео

23 травня 09:19
Переглядів: 318

Більше двох сотень атлетів із двадцяти трьох країн старого світу змагалися в Санкт-Петербурзі. Серед них і двоє галичан — Володимир Андрейчук та Михайло Домінюк.

З Росії хлопці привезли дві срібні та одну бронзову нагороди. Гирьовики в Росію їхали воювати з казахами за друге командне місце. В результаті ж забрали його практично без бою.

Наш Михайло Домінюк допоміг синьо-жовтим стати другими у командній естафеті. За три хвилини хлопець підняв гирю сорок дев'ять разів. Росіян українці не обігнали, але й латвійцям не дали стрибнути вище голови. За крок від золота зупинився наш Володимир Андрейчук. Особистий рекорд у нього навіть кращий, ніж в російського опонента. Але все ж таки львів'янин задовольнився сріблом. Вдома супернику й стіни допомогли, і гирі. Українці звикли до радянського устаткування, а на турнірі піднімали новісіньке.

Михайлу Домінюку довелося змагатись з важчими атлетами. Мав сильних опонентів з Литви, Казахстану та Росії. Претендував на четверте місце.

За цю нагоду Михайло вхопився двома руками і застрибнув на третю сходинку п'єдесталу. Бодай повторити цей успіх наші атлети спробують вже у вересні на фіналі Кубка світу в Лас-Вегасі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: