Львівські "Кажани" зіграють товариські поєдинки з поляками

30 серпня 14:09
Переглядів: 246

Львівські волейболісти команди «Кажани» зустрінуться в товариських поєдинках із сусідами, поляками. Матчі відбудуться цими вихідними в польському місті Свідник. Вони стануть останньою репетицією до традиційного «Кубка Лева».

Гравець «Кажанів» Юрій Флюнт розповів: «У нас була дещо специфічна робота. Ми працювали з іншими м’ячами, ніж зазвичай. З тими, з якими гратимемо в Польщі».

Волейболісти ще не встигли перепочити після дороги, а вже знову подалися до спортзалу. Головний тренер команди Владислав Лазарчук зазначив: «Скоріш за все, це робота для мене. Слід проаналізувати, наскільки ми готові до чемпіонату України».

«Кажани» зізнаються: команда, яка потрапила їм у суперники, – міцний горішок. Та львів’яни спробують показати гідну гру. Хлопці кажуть: товариські поєдинки – добре, проте чемпіонат краще. Особливо важливим буде старт для новобранців «Кажанів». На початку ж вересня львів’яни прийматимуть вдома чотири українські команди на «Кубку Лева». Запрошували й іноземних гостей, але вони побоялися приїхати .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: