Львів'ян вражали видовищними автотрюками - відео

09 червня 12:08
Переглядів: 114

Львів прийняв перший етап чемпіонату України із дрифтингу. «Арена-Львів» знову стала епіцентром спортивних пристрастей. Та цього разу стадіон зібрав мисливців не за футбольним, а за автомобільним екстрімом.

Екстремали амбітно заявляють: гальма їм просто не потрібні. Учасники вражають не лише видовищними трюками, а й самим виглядом своїх автомобілів. Запорука успіху — взаєморозуміння пілота та «залізного коня». Не кожному відчайдухові щастить успішно фінішувати. А шини доводиться змінювати ледь не після кожного заїзду.

Потужність мотора, перероблена підвіска, полегшений кузов. І звісно, уміння пілота - називає складові успіху механік Василь. Адже не завжди потужний правильно зібраний автомобіль їде так, як треба.

В Україні є лише півсотні автомобілів, здатних витворяти такі дива. На перший етап до Львова прибули лише вісімнадцять. Решта ще не зібрались після минулорічної перерви.

Виступи учасників оцінюють троє суддів. Вздовж траси розташовані фішки, на які і слід орієнтуватись зірвиголовам.

«Судді дають завдання пілотам їхати якомога ближче до цих фішок. А другий пілот, який їде за першим, повинен синхронно їхати як перший. Все за ним повторяти і їхати якомога ближче», - розповів організатор змагань Андрій Гальчинський.

Наступні етапи чемпіонату України приймуть Вінниця, Одеса та Київ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: