Льв`янка здобула нагороди на престижних турнірах із художньої гімнастики у Празі та Кракові

11 червня 17:10
Переглядів: 364

Львів`янка Анастасія Пугач здобула срібло і золото на двох престижних міжнародних турнірах із художньої гімнастики у Празі та Кракові. Без підказок тренера та відпочинку дівчина стала найкращою з-поміж сотень інших учасників Європи.

Задля цього спортсменка тренується щодня по чотири години. А перед міжнародними змаганнями гімнастка ходить до тренувальної зали удвічі частіше. Та виконувати елементи ідеально дівчині вдалося не одразу.

«У кожної гімнастки буває такий сезон, коли щось не виходить. Дуже сильно тренуєшся і все одно не виходить», – зізнається Анастасія Пугач.

На турнір «Чодов кап» у Прагу Анастасія їхала вперше. Туди щороку з`їжджається більше сотні найкращих спортсменок із десяти країн Європи. Учасники мали продемонструвати номери з м`ячем, булавами та обручем. У підсумку перших двох виступів львів'янка увійшла до трійки найкращих.

«Дуже важкий був турнір, тому що у її підгрупі виступало одразу 35 гімнасток. Вона була три з половиною години сама, бо я судила змагання. Настя виступала сама, її фактично ніхто не готував», – розповіла тренерка Галина Кочергіна.

Спортсменка самостійно налаштувалася на останній вихід із обручем. Це був її улюблений номер, що приніс Насті срібло. У результаті львів'янка витіснила португальську гімнастку Кароліну Ліму з другої сходинки і сама одягнула срібні медалі. Та попереду її чекала безсонна ніч в автобусі й турнір у Кракові.

«Було дуже важко відпочити, бо сидячи в кріслі ноги затікали. Треба було зібратися і виступати з самого рання, було дуже важко», – розповіла гімнастка.

Однак це не зупинило, а навпаки додало львівській гімнастці другого дихання. У підсумку триборства Анастасія виступила найкраще, а за номер із обручем отримала найвищу оцінку цьогорічного турніру – 16.1.

Зараз дівчина знову поїхала виборювати нагороди, тепер вже української першості, у Вінницю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: