Матч пам'яті Андрія Гусіна: "Карпати" Львів - "Динамо" Київ - 4:6

11 жовтня 17:55
Переглядів: 886

Сьогодні у Львові відбувся матч пам'яті Андрія Гусіна. На поле вийшли ветерани "Карпат" і київського "Динамо", де починав кар'єру Гусін і домігся своїх найгучніших перемог. На полі в динамівських футболках також вийшли сини Гусіна - Андрій та Іван. Забивши на двох три м'ячі вони принесли перемогу "Динамо" - 6:4.

Пам’ять знаменитого гравця львівських «Карпат», київського «Динамо» та національної збірної України Андрія Гусіна вшанували не тільки матчем ветеранів, але й провели на його честь міжнародний дитячий турнір. У змаганнях взяли участь команди з України та Польщі, а перемогу в запеклій боротьбі здобули юні футболісти з Ужгорода. Перед матчем пам’яті їх нагородив батько видатного футболіста – Леонід Гусін.

«Ми вирішили провести турнір, присвячений нашій зірці Андрію Гусіну, серед десятирічних хлопців. До нас на змагання приїхали гості з Варшави та Кракова. І діти, і ми залишились задоволені», – розповів виконувач обов’язків генерального директора ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький.

Перед тим як розпочати матч ветерани «Карпат» та столичного «Динамо» вшанували пам'ять Андрія Гусіна хвилиною мовчання. В одній шерензі знову стояли Олег Лужний, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський, Сергій Ребров та Олександр Шовковський, з якими Андрій Гусін доходив до півфіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, український футболіст, семиразовий чемпіон України у складі «Динамо», півзахисник збірної України Андрій Гусін загинув 17 вересня 2014 року на автодромі «Чайка» під Києвом, не впоравшись із керуванням мотоциклом.

Товариський матч

"Карпати" - "Динамо" - 4:6

Склади команд

“Карпати”: Богдан Стронцицький, Геннадій Жилкін, Олег Бенько, Олександр Чижевський, Володимир Різник, Юрій Мокрицький, Микола Сич, Василь Кардаш, Василь Леськів, Андрій Гусін-молодший, Андрій Покладок, Михайло Стельмах, Юрій Шулятицький, Роман Толочко, Іван Павлюх , Анатолій Петрик, Віктор Рафальчук, Володимир Ковалюк, Андрій Сапуга, Віталій Шумський, Тарас Павлів, Роман Гнатів.

Тренер: Мирон Маркевич.

“Динамо”: Олександр Шовковський, Віталій Рева, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Віталій Косовський, Сергій Федоров, Олег Лужний, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Олександр Радченко, Сергій Ребров.

Тренер: Володимир Мунтян.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: