Matchday настав: як готовий "Тепловик"до першої домашньої професійної гри та що змінилося на стадіоні "Рух"

19 серпня 11:00
Переглядів: 264

Вже сьогодні, 19 серпня, міський центральний стадіон “Рух” знову оживе грою мільйонів – футболом.

За майже чотирирічну перерву сюди повертається професійний футбол – “Тепловик” в рамках п’ятого туру Другої ліги прийматиме “Іллічівець-2″ з Маріуполя.

Напередодні гри “Галка” побувала на відкритому тренуванні команди і зафіксувала зміни на самому стадіоні-довгобуді.

У стані команди травмованих немає – всі 23 футболісти готові до гри. Однак нині наставник “Тепловика” Володимир Ковалюк має назвати лише 18 гравців, які будуть заявлені на матч.

“Хотілось би, щоб вболівальник прийшов нас підтримати, запрошую усіх підтримати рідну команду, наш рідний край. Всі будуть старатися, щоб була тільки перемога”, – не приховує своїх очікувань головний тренер команди Володимир Ковалюк.

Щодо самого стадіону, то він, незважаючи на 30-тирічне будівництво, наразі виглядає настільки затишно, наскільки це можливо. Перш за все вдалося врятувати газон, за яким навесні та влітку особливо не доглядали через відсутність потреби. Тепер, каже Ковалюк, він явно кращий, аніж ті поля, на яких “Тепловик” вже провів три гри в сезоні.

Наступне оновлення – табло. Воно також не є найсучаснішим, але на ньому будуть видні назви команд, час гри і рахунок.

Довелося й згідно правил Другої ліги замінити старі металеві ворота на нові, сучасні, пластикові. Крім того значні кошти вклали у оновлення однієї з чотирьох веж освітлення (ближче до запасних полів).

Також на атестованих секторах для вболівальників (а це два яруси центральної трибуни, вмістимістю у 6 тисяч 200 футболістів) відновили номерацію місць, адже вхід буде можливий лише по квитках чи запрошеннях з вказаним місцем. Цікаво, що на стадіоні не забули і про доступ інвалідів – для них завершують облаштування спеціальної палатки поблизу самого поля.

На протилежній до центральної трибуни вчепили великі банери “Дванадцятого гравця”, “Прикарпаття” та “Спартака”.

“Трохи прикрасили стадіон, щоб була атмосфера футбольна, бо й так сірі будні у нас в житті. Ми сподіваємося що буде все заповено, і люди будуть милуватися не лише грою, а й стадіоном. Бо хочемо комфорт вболівальнику зробити”, – зізнається Ковалюк.

Всередині приміщення “Руху” до останнього тривав ремонт суддівської роздягальні. Далі поступово ремонтуватимуть роздягалки для команд. Оновили й медпункт.

До слова, колись відкриті господарські відділення стадіону “Рух” відмежували з користю – на дверях-купе надрукували історичні світлини, на яких показаний розвиток футболу в області. Тож вийшла своєрідна експозиція.

До слова, Ковалюк попередив журналістів, що на стадіоні буде працювати належна охорона, і забезпечення громадського порядку також буде на рівні професійного матчу.

Початок історичної для “Тепловика” гри – о 17.30. Встигніть придбати квитки і підтримати місцевий футбол!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: