Майстер-клас зі шпагою від Марії Мітькіної - відео

06 червня 09:02
Переглядів: 233

Шпага — її найкраща подруга, а спортзал краде по декілька годин щодня.

Останні два роки Марія Мітькіна присвятила фехтуванню. Дівчина вважає свій вид спорту одним із найблагородніших і мріє завоювати олімпійське "золото".

Про перші кроки до спортивної вершини дивіться у рубриці "Майстер-клас". У Марії запас енергії,здається, не вичерпується. Перш,ніж захопитися фехтуванням, дівчина збирала грона медалей з акробатики. А окрім того, ще й час на малювання знаходила. У фехтування нашу героїню привів брат. Тепер разом і ходять на тренування. Хоча знайомство із цим спортом дівчині давалося не зовсім легко.

Тренеру доводилося буквально переманювати Марію у свою команду. Роботу у спортзалі фехтувальники розпочинають із розминки та бою з уявним супротивником. А потім можна випробувати зброю у справжньому спарингу. У фехтуванні важливою є не сила удару, а точність та швидкість реакції.

Вибір кольору форми,яку одягають юні д’артаньяни, зовсім не випадковий. У команді Марія має багато друзів. Найбільше їм подобається оптимізм дівчини та її вміння підтримувати у хвилини розчарувань.

Хоча значними успіхами наша героїня поки що похвалитися не може, це її не засмучує. Адже спортсменка знає: шлях до перемоги складний та тривалий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: