На футбольних полях вшановували пам’ять видатних українських футболістів

03 жовтня 23:50
Переглядів: 342

Цими вихідними на футбольних полях вшановували видатних українських гравців Баля, Белькевича та Гусіна, які за останні місяці пішли з життя. Матч пам’яті динамівської трійки відбувся у Києві, а у Новому Роздолі, рідному місті Андрія Баля, на його честь влаштували дитячий турнір.

Футбол для Андрія Баля був більше, ніж улюбленою справою. Півтора місяці тому, саме на футбольному полі і зупинилось серце, легенди «Карпат» і «Динамо». Перші кроки у футболі Андрій разом із братом Орестом робив на стадіоні місцевої школи у Новому Роздолі. Згодом на цьому ж полі організовували турнір для дітей.

«Я вам скажу, що це дуже важко. По-перше, ми провели разом із братом 11 років. Навіть був турнір братів Балів. А зараз вийшло так, що – в честь Андрія Михайловича Баля», – сумно розповідає брат загиблого футболіста Орест Баль.

У знак пам‘яті про своїх товаришів по команді – Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна зіграли прощальний матч у Києві на стадіоні «Динамо». Динамівці різних поколінь віддали шану партнерам, там де проводили найбільше часу – на футбольному полі. Разом із динамівськими зірками вийшов і молодший Гусін – теж Андрій. Мрії батька зіграти хоча б один матч разом і з сином не судилось збутися.

«Це важкий момент для всіх. Без емоцій говорити неможливо, адже ми втратили трьох визначних людей. Для футбольного клубу «Динамо» та для всієї України це надзвичайна втрата», – прокоментував футболіст Андрій Шевченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: