На Львівщині триває чемпіонат України з лижного спорту

16 січня 20:50
Переглядів: 260

Лижні баталії розгорнулися на Львівщині, де триває національна першість серед чистих лижників. Цьогоріч організатори національної першості змінили не лише час, а й місце проведення змагань. Відтак, слідом за біатлоністами на Турківщині, вперше відбувся і чемпіонат України з лижних перегонів.

«Тут є дуже гарні траси, перепад висот. Європейського рівня і стадіон, і траси. Так що можна провести змагання різного рівня – від чемпіонату світу до чемпіонату Україну», – зазначає технічний делегат змагань Сергій Котляр.

Найкраще на нових трасах виступили лідери українських лижників. Серед чоловіків двічі тріумфував Олексій Красовський, а у жінок – Катерина Сердюк.

Обоє переможців планують також поповнити свої скарбнички золотими медалями національної першості. Українські лижники проведуть ще дві гонки. Завершаться змагання 17-го січня.

Вже наступного року західний реабілітаційно-спортивний центр планує прийняти і міжнародні змагання. Зокрема, це будуть етапи Кубка світу для параолімпійців та етап Кубка Європи з лижних перегонів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: