На Львівщині завершився міжнародний турнір зі спортивного орієнтування

04 серпня 12:38
Переглядів: 148

Другий міжнародний турнір зі спортивного орієнтування відбувся у карпатському селі Дубина. Змагання привабили учасників із різних куточків України та гостей із Норвегії. У прудкості та витривалості вони змагались упродовж трьох днів. «Lion cup» зібрав майже чотириста учасників, тож сам старт триває більше години. У командах об’єднались і молодь, і спортсмени із сорокарічним досвідом.

«Ніхто там не ділить на менших, старших. Однаково, можна сказати, розприділяємо сили», – розповів учасник змагань Валерій Шульга.

«Чудова погода! У лісі буде прохолода. На спеці, звісно, складно. А там багато рослин. Думаю, буде все в порядку», – додав учасник змагань Сергій Плохой.

Спершу орієнтувальники впорались зі спринтом та довгою дистанцією. В останній день насолоджувались мальовничою місциною на середньому відрізку.

«Контрольнйи час на довгій – 3 години виходить в середньому. А на спринті то година часу. Якщо людина не вкладається в контрольний час, то автоматично знімається з дистанції», – розповів головний суддя змагань Роман Хопта.

Кам’янисті стежки, болото, круті схили — спортсменів підстерігають чимало труднощів. І не всім вдалося впоратись із випробуваннями.

«До того ж карта читається важко. Тому я вирішила зійти з дистанції. Всього хорошого в міру. Мій девіз був в молодості : «Головне – вчасно зупинитися», – зазначила учасниця змагань Людмила Авраменко.

Та найміцніші все ж віднайшли усі пункти і дістались омріяного фінішу. Втомлені, однак щасливі.

«Схили дуже сипучі, камені. Дуже складно було підніматись вгору. На це треба дуже багато сил та енергії», – додав учасник змагань Дмитро Петрочук.

Наступного року турнір повернуть до Львова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: