На львівському велотреку стартував чемпіонат України

07 лютого 17:45
Переглядів: 127

У Львові у розпалі чемпіонат України із велотреку в олімпійських видах програми. «Залізних коней» приручають дві з половиною сотні атлетів. Це представники 24 команд.

Щодня відбуваються десятки заїздів серед молоді та дорослих. А коучі збірних придивляються до перспективних учасників.

Спершу змагаються в індивідуальних гонках-переслідування. Тут одночасно із різних кінців треку стартують двоє спортсменів. Мають якнайшвидше впоратися із дистанцією півтора кілометра. Далі міряються силами у командних заїздах.

Учасниця змагань Олександра Логвинюк розповіла: «Я дуже люблю гонку-переслідування, тому що тут ти проявляєш свої здібності як темповика. І терпиш. Якщо не терпіти, не можна нічого досягнути в цьому спорті. Я вважаю, що цей вид дуже корисний для тих, хто хоче потрапити на чемпіонат Європи, світу, Олімпійські ігри».

Серед спортсменів ― учасниця Олімпіади у маунтенбайку Яна Беломоіна. Дівчина вирішила випробувати себе у новому амплуа. Велосипедистка зазначила: «Не можу сказати, що почуваюся тут швидкою. Тому що я дуже легка, тому комфортно почуваю себе у гірській місцевості. Гори ― це моя стихія, можна сказати. А на треку треба працювати на силу».

Змагання триватимуть до четверга, 9 лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: