На Прикарпаття повернувся юний чемпіон європейських юнацьких олімпійських ігор

10 вересня 19:03
Переглядів: 343

Нагадаємо, що прикарпатський метальник молота, вихованець Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Михайло Гаврилюк здобув перемогу на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

До Тбілісі 16-річний Михайло приїхав у статусі фаворита: срібло на цьогорічній світовій юнацькій першості, де він поступився лише партнеру по команді Глібу Піскунову, та оновлений напередодні ЄЮОФ персональний рекорд.


Вже з першої спроби Гаврилюк продемонстрував націленість на найвищий результат - 73,38 м. Усі суперники були далеко позаду. Проте аби взагалі зняти всі питання з претензій колег по сектору на перемогу, він, пропустивши другу спробу, відправляє молот за 75 м у третьому підході. Це справжній нокаут. У цей день лише один метальник молота спромігся відправити знаряддя за 70 м. Ним став румунський атлет АндрейМіку (70,18 м), який став срібним призером турніру.


Свою ж найкращу спробу Михайло видав наостанок. У шостому підході молот українця долетів до 75,20 м, що було на 4 см краще, аніж третя спроба. Фаворит підтвердив свій клас і справдив надії вболівальників.Третім на подіумі був білорус ДзмітриБараукоу (68.05 м).


Варто відзначити, що Михайло – був єдиним представником Івано-Франківщини у складі збірної України на ЄЮОФ-2015 у Тбілісі.
Додамо, що на закритті змагань Гаврилюку довірили нести прапор України, а сам Михайло зазначив «Дуже радий, що саме мені доручили нести прапор. Мріяв нести його ще на відкритті змагань, але тепер на закритті я отримав таку почесну місію. Дійсно, це честь для мене йти попереду всієї команди і нести синьо-жовтий стяг».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: