На тренуванні львівських "Карпат", як на матчі

11 серпня 13:30
Переглядів: 209

Два тижні тому, перед матчем проти київського «Динамо», на відкрите тренування прийшли не багато глядачів. Можливо, їх відлякала гроза, а можливо й те, що український уболівальник просто не звик до такого явища. Однак, почин був покладений і відкрите тренування перед матчем проти «Шахтаря» зібрало куди більше публіки. 

Прийшли чимало діток, одягнутих у карпатівську атрибутику, дівочі команди «Карпат» на чолі із тренерами, а також ультрас «зелено-білих». Вистачало й тих, кому просто було цікаво подивитися за роботою футболістів і тренерів. 

Розпочалося заняття із представлення новачка – Сергія Рудики, якому Сергій Зайцев міцно потиснув руку. Команда привітала хавбека оплесками, після чого почалася серйозна робота. 

Поки тривала розминка та фізичні вправи, уболівальники спостерігали тихо та спокійно. Але коли футболісти почали проводити різноманітні «двосторонки», трибуни помітно оживилися. Діти радо вітали голи, а фанати на повну силу «заряджали» гімн, улюблені пісні та гасла. На останок вони випустили в небо кілька червоних і чорних димів.Після тренування зворушена команда подякувала фанатам та уболівальникам щирими оплесками, їх же отримала взамін. «Нам потрібна перемога!» – такими гаслами найкращі уболівальники України проводжали команду до роздягалень. Але так просто до них «леви» не потрапили. У підтрибунному приміщенні на футболістів чекали десятки галасливих дітей – довелося приділити увагу кожному чи то знимкою, чи то автографом. Тож відкрите тренування завершилося із добрим настроєм. І фанати, і футболісти залишали стадіон «Україна» із думкою про те, що у п’ятницю, на «Арені Львів» настрій в усіх буде щонайменше, не гіршим.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: