Наступниий етап вражаючих забігів з перешкодами "Гонка Нації" відбудеться в Буковелі!

18 листопада 20:15
Переглядів: 468

Вже втретє спортсмени зі всієї України мали змогу випробувати себе на витримку у вражаючих змаганнях із перешкодами "ГОНКА НАЦІЇ", що проходили у Парку Дружби народів. Навіть виснажлива дистанція "ЗАБІГУ ДУХУ" завдовжки 21 км та безліч нових перешкод підкорилися відчайдушним учасникам. Екстриму цього разу додавали й погодні умови.

В рамках «ЗАБІГУ СИЛИ» учасники долали відстань 5 км+ та більше ніж 15 перешкод. Кращий результат серед хлопців у категорії ELITE показав Вадим Рогозовський. Серед дівчат першою стала Катерина Сербенюк.

Довжина траси «ЗАБІГУ ВОЛІ» -  від 13 км, а на шляху до фінішу учасників чекали понад 20 перешкод. Перемогу серед чоловіків здобув Павло Варецький. Кращий результат серед дівчат показала переможниця першої «Гонки»Віра Соснова.

Найважче випробування на витримку чекало відчайдух на етапі «ЗАБІГУ ДУХУ». Це виснажливе змагання на 21 км+,  більше 25 надскладних перешкод. Лідером чоловічого забігу категорії став переможець другого етапу змагань  Олександр Хадико. Кращою серед дівчат стала Надія Воронченко

«Для мене це вже четвертий забіг – 2 рази долав 5 км, один раз – 13 км. Порівняти дистанцію в 21 км з попередніми неможливо. Сама відстань надважка, 26 перешкод. Дуже складно було пересуватись з важким колесом. Дуже здивував фініш – хлопці, які збивали з ніг. Та все ж почуваю себе добре, отримав задоволення. Дякую організаторам, що відтепер такі змагання існують і в Україні», - прокоментував  Олександр Хадико.

Напередодні «Гонки» проходили тренування на території ТРК Plazma та на локації змагань, в рамках яких учасники мали змогу випробувати свої сили у демо-версіях майбутніх змагань, а також отримати корисні поради від тренерів та організаторів проекту.

Два попередніх етапи «Гонки Нації» проходили у травні та серпні 2015 року на території мототреку «Пирогово». Близько 1000 спортсменів зі всієї України взяли участь у видовищних забігах на кожному етапі. 

 «Сьогодні була класна траса, класні перешкоди. Учасники були на висоті. Я бачив емоції на фініші – це головний показник. Вони здолали цю трасу попри складні умови. Наступна «Гонка», скоріш за все, відбуватиметься у Карпатах. Ми плануємо відвідати дві зимові гонки в ЄвропіКрім тоговже маємо власні задуми щодо майбутніх змагань, плануємо на повну використати природній рельєф локації. В будь-якому випадку, ми знову будемо дивувати учасників», - відмітив організатор «ГОНКИ НАЦІЇ» Юрій Подлєсний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: