Навколо Тернопільського ставу бігали аматори, чемпіони світу та Сашко Положинський

10 вересня 21:30
Переглядів: 392
  • Участь в "Тернопільській Озеряні" взяло 133 людей.
  • Наймолодшим учасникам - дев'ять-десять рочків, найстаршому - 82.
  • Сашко Положинський вирішив брати участь у забігу, бо саме був у Тернополі із проектом "Кілька хоробрих хлопців".

Бігали спортсмени навколо Ставу в суботу, 10 вересня, в рамках змагань "Тернопільська Озеряна".

- Минулого року людей було більше, - розповідає головний суддя змагань Леонід Дахновський. - Причиною може бути те, що сьогодні - День фізичної культури і спорту, тож інші області також проводять схожі заходи. А в нас учасники є з різних міст та областей: Чернівецької, Івано-Франківської, Житомирської.

Зареєструвалося 133 учасники. Наймолодші учасники десятирічна Юля та дев'ятирічний Вадим. Найстаршій учасниці-жінці - 71 рік, а чоловіку - 82.

- Участь можуть брати всі, навіть ті, які не можуть стільки пробігти. Нічого, вони собі спокійно помалу доходять до фінішу. Головне просто подолати цю дистанцію, - продовжує пан Дахновський.- Переможці в кожній віковій групі отримають медалі та грамоти. Двоє переможців серед чоловіків та жінок отримають грошові премії - вони невеличкі - по 200 грн, але й то приємно.

Бігав разом із професійними спортсменами та аматорами і фронтмен гуртів "Тартак" і "БУВ'Є" Сашко Положинський.

- Яким я прибіг, не знаю, бо біг у навушниках, - зізнається Сашко. - Коли вже почав здаватись, то якраз грав гурт "Роллікс", і в мене відкрилось друге дихання. Участь в таких забігах я беру рідко. В мене є друзі, які мене до таких забігів заохочують, але в мене вічно якісь інші справи виникають. Та й сьогодні я в останній момент дізнався про цей пробіг, бо живу поруч. Я й так збирався сьогодні вранці побігати довкола вашого озера, а тут така нагода!

Сашко бігав разом із учасниками проекту "Декілька хоробрих хлопців". Власне через цей проект він і був у Тернополі вже тиждень.

- Для мене головне не перемога. Хоча те, що я пробіг цю дистанцію, це вже моя перемога над тими, хто в той час пролежав на дивані. Власне, коли бачиш, що тебе обганяє чоловік пенсійного віку, хочеться бігти та рухатись швидше, - каже Сашко.

Серед учасників і справді було дуже багато вже досвідчених бігунів. Серед них і 75-річний чернівчанин Олександр Громик.

- Я 40 років викладав в університеті фізичну культуру, - розповідає чоловік. -  Я майстер спорту та чемпіон Радянського Союзу. В 65 років я став чемпіоном світу в Америці на дистанції п'ять кілометрів. А у вас тут бігаю вже вшосте. Подобається мені рух і ваше місто загалом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: