Найвідоміші матюки в українському футболі - відео

07 квітня 06:49
Переглядів: 380

Якщо тобі немає вісімнадцяти - краще утриматися від перегляду цього матеріалу. Далі говоритимуть лише найсуворіші чоловіки УПЛ. 

«Всє ми люді, всє ми – чєловєкі». Емоції у собі тримаємо погано, а на події реагуємо занадто бурхливо, від чого наша мова деколи наповнюється словами, від яких розчервоніються бабусі-моралістки і з жахом затулять вуха своїм онукам (хоча нинішня молодь у володінні лайкою з легкістю може заткнути за пояс будь-якого дорослого).

Так, мова зараз йде про матюки: річ, без якої, признатися, життя не буде повноцінним. Тим більше, коли ти – спортивний журналіст, або – ще гірше – футболіст чи тренер. Чому гірше? А там камери з диктофонами «на ура» зафіксують для нащадків усі твої яскраві вирази… Хоча і нашим друзям-телекоментаторам деколи важко довести, що вони просто використали «ой, бл***стяще» лишень у якості епітета до опису моменту, запоротого горе-форвардом, а не якусь, не дай Боже, заборонену лексику…  

Поштовхом до написання сьогоднішнього матеріалу стала бурхлива реакція Мирона Маркевича на фол з боку Папи Гуйе на Шиндері у протистоянні між «Дніпром» і «Ворсклою». Як зазначив мій колега після перегляду відео цього моменту: «Тепер я бачив все…».

Тож розпочнемо наш огляд найвідомішої нецензурщини з полів, роздягалень і прес-залів України – слово Мирону Богдановичу!

#1. Мирон Маркевич: «Довбо*б, сука, ти шо машеш бл*, х*йло йо*ане»

Саме так наставник «Дніпра» на 69-й хвилині матчу в Полтаві (на той момент на табло світилися хиткі 1:2) відреагував на відмашку бокового судді в бік головного арбітра Юрія Мосейчука, що сигналізувало про грубу гру з боку сенегальського центрбека «синьо-біло-блакитних». Маркевич відповів не менш грубо, але словами – і був неправий: Гуйе добряче проїхався по ахіллу Шиндера… «Але то таке» (с).

#2. Папа Гуйе: «Бл*ть, пошел нах*й, бл*ть»

Але і Папа не може бути прикладом для діток: он як він російською шпрехав у славнозвісному матчі «Металіста» проти «Волині» (10 тур, 7 грудня 2014 року)! Сенегалець – взагалі персонаж веселий: пам’ятаю, як він у Львові після гри з «Карпатами» кілька років тому у підтрибунці жартівливо підколював чорношкірого партнера (здається, Фініньо) словами «Да ти нігер!». Завіса.     

#3. Віталій Кварцяний: «Ты, сука, не уедешь сегодня, пиз*ец тебе!»

Ох і гарячим вийшов той зимовий поєдинок, який коштував «Волині» технічної поразки і купи подальших проблем! За наведені вище слова в адресу арбітра Кутакова рознервований Кварцяний відправився на трибуни. Але ж це – тільки мала частинка, яка потрапила до ефіру! Уявляємо, що потім було сказано у більш тісному колі…

#4. Віталій Кварцяний: «Вы вообще уроды, бл*ть! Только мне что-то зае*ешь, скажешь - я как ё*ну тебя, бл*ть!... Ты крестьянин, е*анный твой в рот, на*уй!»

…підкреслив головний тренер луцької «Волині» після чергового невдалого поєдинку своєї команди. Страшний у гніві Кварцяний! Цей розбір гри вже став культовим: а що – розклав все просто і доступно, хіба ні? Ось, Хачеріді зробив висновки – тепер в «Динамо» запалює. Злякався луцьких гуртожитків?   

#5. Віталій Кварцяний: «*б твою мать, тупой, бл*ть! Ты у меня будеш пить ослиную мочу, бл*ть, теперь, на*уй! Болван, ё*анный в рот, бл*ть…»

Тут – без коментарів. Просто слухайте. І розбирайте на цитати. «Я за Лукашенко и за Сталина, на*уй!». «Ган*оны не могут играть в футбол – ган*оны играют на скрипке». «Бикфалви, понял меня? Хитрож*пый, ха*уй!» (с). Ну, Кварцяному видніше, безумовно.  

#6. Віталій Кварцяний: «Перепуганный сегодня, бл*, бестолковый, бл*, вообще»

А ось як ВВК мотивує свою команду у більш культурній формі: «Рыжий (звертається до Шабанова. – авт.)! Пусть работает с мячом. Чего он перепуганный сегодня, бл*ть? Дибил… Принимаешь мяч и не думаешь ни о чём. Думай раньше, что делать! Не бей мне верхом! Что же мяч у тебя отлетает? Успокойся, возьми на бедро… Куда ты ногу суешь свою корявую?». 

#7. Ігор Гамула: «Не знаю, как там дерби сыграют «Интер» и «Милан»… Если вдруг чё, тогда поеду, бл*…»

Або: «Ты первый, бл*ть, там должен  быть, бля*ть. Ходишь там, е*анный рот, бл*ть, рассказываешь что-то, бл*ть» (с). Ще один колоритний представник тренерського цеху неодноразово тішив журналістів і глядачів своїми експресивними коментарями. Слово на «б» вже міцно в'їлося у лексикон Гамули, тому ледь не кожен його виступ перед камерами можна поставити в цю рубрику. Відомий тренер, блискучий оратор, та й з дівчатами проблем не має – «Укатать тёлку могу быстро!» (с). Ще й артист неперевершений!   

#8. Володимир Безсонов: «Потому что это, бл*ть, совсем другой турнир»

Після перемоги над «Оболонню» тодішній наставник «Дніпра» виконав роль Капітана Очевидність. Класика!

#9. Максим Калініченко: «Дибил, бл*ть, долбо*б, зае*али вы уже, на*уй, иди в за*упу, бл*ть, козёл, дибил!»

Ще одне відео з категорії епічних – діалог між красномовним Максимом Калініченком і боковим рефері матчу «Динамо» - «Дніпро». Шкода, що в кадр увійшла тільки тирада «дніпрянина», а аргументи лайнсмена не було увіковічено.

#10. Микола Іщенко: «Один метр, бл*ть, до ворот, бл*ть, ну гол, бл*ть…»

Невдоволеність діями Роші Батісти з боку капітана «Карпат» Миколи Іщенка потрапила до камери журналістів «Нового каналу». Але яка ж чудова реакція форварда на всі претензії!

#11. Самсон Годвін: «Дурак, бл*ть, на*уй! Ні*уя!»

Ще один легіонер, який за роки гри в «Карпатах» став справжнім галичанином, демонструє невдоволення діями працівників ДАІ у самісінькому центрі Львова:  

#12. Олександр Алієв: «Ты чё, е*нутая, или чё, бл*ть. Те делать не*уй, бл*ть? Иди туда, бл*ть, отъе*ись от меня, бл*ть, тупорылая, бл*ть»

Джентльменська реакція на зауваження журналістки Анни «Ахави» Тесленко від Сашка Алієва, якому байдуже на чистоту довкілля і реакцію в інтернеті – ще один шедевр:  

#13. Артем Мілевський: «В принципе, бл*ть… Подожди, ещё в Минск, бл*ть, к тебе приедем, клоун»

Не зліть Мілевського! Чуєте? Гравці БАТЕ поплатилися за самовпевненість і підколювання в бік Артема – спочатку на словах, а потім і на полі:

#14. Майор міліції – Блохіну: «Йди на*уй!»

Матч в Полтаві між «Ворсклою» і «Динамо» (2:2) вийшов на диво скандальним: з біляшами, матюками і образами. Ще пляшки горілки (цитуємо Олега Володимировича) забракло для повного щастя…

#15. Щирі гравці РПЛ – про недозволенність нецензурної лексики

І наостанок – чудове відео, змонтоване росіянами, яке вартує вашого перегляду. «На словах ты Лев Толстой, а на поле…».

Такі от справи. З пісні слів не викинеш, як не намагайся. Знаємо одне: скільки буде жити улюблена Гра – стільки і будуть з’являтися медіаприводи до написаннях подібних матеріалів. Емоції вічні, а футбол без емоцій – не футбол. За то його і любимо!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: