Неймовірна підтримка "Українських отаманів" в Йорк Холлі - відео

15 березня 00:08
Переглядів: 2333

«Важко описати ті емоції, які ми отримали на матчі проти британців… Це було щось неймовірне! Підтримка у залі просто зашкалювала. Скажу відверто, у Лондоні ми почували себе як у дома і все це завдяки українській діаспорі у Англії. Здавалося, що в залі були лише українці. Я вдячний кожному, хто приїхав нас підтримати!» - поділився емоціями від матчу в Англії один з найтитулованіших боксерів клубу «Українські отамани» Микола Буценко.

І дійсно, як і два роки тому вщент заповнений легендарний лондонський спортивний центр Йорк Холл на період матчевої зустрічі став жовто-блакитним, відмітив генеральний диткор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк: «В першу чергу я дякую українській діаспорі за підтримку. Як і позаминулого року, так і зараз ми відчували себе на матчі в Лондоні як у дома. Протягом усього матчу увесь зал в унісон співав гімн України, що безумовно, додавало сил нашим боксерам та надихало на якомога яскравіші перемоги. Це було неймовірно. Маю надію, що кожен з глядачів отримав незабутні емоції від перемоги нашої команди».

Ну і в підтвердження цих слів пропонуємо вам переглянути відео, яке краще люби слів покаже як саме підтримували нашу команду в Англії 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: