"Нива" і ФК "Тернопіль" вдруге у новому сезоні першої ліги грають внічию

18 листопада 18:08
Переглядів: 127

“Нива” і ФК “Тернопіль” вдруге у новому сезоні першої ліги грають внічию. Глядачі, які прийшли на центральний стадіон Тернополя, побачили справжнє дербі з великою кількістю боротьби на полі та чотири голи – по два у ворота кожної із команд. З цими враженнями “Нива” та ФК “Тернопіль” йдуть на зимову перерву. Великий професійний футбол повернеться до тернополян повернеться уже в березні 2015 року.

Друге тернопільське дербі у першій лізі “Нива” проводила у статусі господаря, втім, початок гри виявився за ФК “Тернопіль” – номінальними гостями. Активність міщан привела до голу уже на 12-й хвилині матчу. Богданов несподівано для Шпука поцілив у ворота “Ниви” - 0:1. Зелено-жовті не встигли оговтатись, як пропустила вдруге. Свою нагоду використав Сергій Полянчук. До другого тайму “Нива” змінити рахунок не могла й шансів на це не мала – гру контролював ФК “Тернопіль”. Вочевидь Богдан Самардак зумів вплинути на своїх підопічних під час перерви. Зелено-жовті заграли швидше й уважніше, що згодом принесло успіх – Гудима реалізував вихід сам-на-сам. По цьому “Нива” заграла в меншості. За подвійну жовту і відтак червону картку поле довелось покинути Степану Рижуку. Проте на користь ФК “Тернополю” меншість у суперника не пішла. Міщани перехопити ініціативу не змогли. Натомість “Нива” обертів не зменшила і це в результаті дозволило зрівняти рахунок. Наприкінці матчу відзначився Ярослав Сворак. Направду бойова нічия 2:2

- ФК “Тернопіль” нині таку гру показало, що повірте – багато команд нам позавідує за роботу з м’ячом. Да, другий тайм не сталося, молоді десь не витримали, але це говорить про то, що в ФК “Тернопіль” є лавка запасних і люди, які ми йдем тим напрямком, що місцеві футболісти, вихованці нашого футболу. Я рахую, що позитивний результат, бо ми на виїзді грали. Не бачу ніякої трагедії. Вітаю “Ниву” за бойцівський характер, за те, що вони десь в кінці витримали. Раді, що скільки принесли ми радості з двох сторін. Впереді в нас відпочинок. Ми закінчили то, що ми хотіли на 4 місці, оп’ять ми “Ниві” не програли, а ще впереді, може, дасть Бог і виграєм, – говорить головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.


- Дуже вдячний в першу чергу футболістам своїм, нашим вболівальника і вболівальникам ФК “Тернопіль”, які зробили хорошу атмосферу на стадіоні, футболістам ФК “Тернополя”. Вийшло настояще дербі. В нас мабуть перелом в Яневича, пальця. З їхньої сторони там, по-моєму, шви. Скажем так, західноукраїнське дербі, де були і голи, і кров, і переломи, ну і, мабуть, саме основне сподобалось, що в кінці була радість всіх вболівальників – цим задоволений, ну і що ми не проіграли гру, спасли, можна сказати, і ідемо в отпуск з хорошим настроєм, – каже в.о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: