Одразу п'ять баскетбольних клубів можуть покинути чемпіонат України

03 жовтня 20:47
Переглядів: 411

У середу Суперліга і Федерація баскетболу України ухвалили рішення перенести старт чоловічого чемпіонату країни в елітному дивізіоні з 4 на 10 жовтня.

Генеральний директор Суперліги Володимир Поплавський розповів XSPORT, що це зробили для того, аби п'ять клубів - «Дніпро-Азот», «Говерла», «Політехніка-Галичина», «Одеса» та «Ферро-ЗНТУ» - змогли оплатити обов'язкові внески для участі в першості країни розміром 50 тис. грн. В іншому випадку склад учасників Суперліги можуть скоротити.

«П'ять клубів, які до нас звернулися з проханням відстрочити обов'язковий внесок за участь в чемпіонаті, підтримали рішення про перенесення. Рішення ми ухвалили, і Федерація баскетболу з ним погодилася. Якщо все буде нормально, і бюджети у цих команд «відкриються», то чемпіонат розпочнеться з другого туру 10 жовтня, перший же тур відбудеться в більш пізній час», - зазначив Поплавський.

Гендиректор Суперліги наголосив, що додаткові відстрочки клубам надавати не будуть.

«Даючи таку відстрочку, Суперліга бере на себе фінансові зобов'язання перед суддями за іншими статтями проведення чемпіонату. Але власних коштів у Суперліги немає: вона живе на внески команд. Якщо клуб не зробив внесок, то і Суперліга фактично залазить в борги», - додав він.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що клуби з Донецька і Маріуполя відмовилися від участі в чемпіонаті України, а львівський клуб «Політехніка-Галичина» не зробила обов'язкового внеску за участь у Суперлізі у розмірі 50 тисяч гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: