Олег Бойчишин: "Футболісти відчувають впевненість у своїх силах"

23 березня 13:40
Переглядів: 366

Головний тренер «левів» у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» детально розібрав матч проти «Олександрії» та поділився планами «зелено-білих» перед майбутнім поєдинком з одеситами.

«Сподіваємось, що перемоги прийдуть якомога швидше. Повірте, і футболісти, і тренерський штаб хочуть, щоби це сталось найближчого матчу. Впевнений, при такому відношенні, самовіддачі футболістів, як було в Олександрії, результат не забариться. Що стосується безпосередньо гри, то ми були агресивними, дисципліновано діяли в обороні та створювали гострі моменти біля воріт суперника. У цілому, задоволений матчем, але є ігрові моменти, над якими необхідно працювати. У першу чергу, це стосується гри при стандартах: в обороні та атаці», – каже Олег Іванович.

«Хлопці у хорошому настрої повернулись до роботи, всі відпочили і налаштовані далі працювати. Вони відчують впевненість у своїх силах, це тішить. А ми, тренерський штаб, задоволений, що у команді позитивна атмосфера».

«У спарингу з ФК «Львовом» хочемо змоделювати гру на «Чорноморець». Всі наші зусилля будуть направлені на відпрацювання дій в обороні та атаці. Мені, як тренеру, так і футболістам, не до вподоби переходи з натурального покриття на синтетику. Але є ситуації, на які ми не можемо вплинути (спаринг усе ж відбудеться на «Соколі», а не на базі, як повідомлялося раніше)».

«Не скажу, що матч з «Чорноморцем» буде для нас принциповим. Повірте, кожна наступна гра є важливою. Якщо буде максимальна самовіддача від футболістів, неодмінно з’явиться позитивний результат», – підсумував наставник «зелено-білих».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: