Олег Бойчишин: "Попереду у "Карпат" десять фіналів"

08 березня 15:15
Переглядів: 289

Головний тренер «зелено-білих» поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» та розповів про підготовку команди до майбутньої гри з «Олімпіком».

«Перша половина поєдинку з «Шахтарем» вселяє надію на те, що в майбутньому все буде добре. Що стосується психологічного стану, постараємось взяти весь позитив, який отримали в першому таймі. Проаналізуємо гру та зробимо конкретні висновки. Знаємо, що чекає попереду, є десять фіналів, до яких ми готуємось. Необхідно детально розглянути матч з «Шахтарем» та зрозуміти куди потрібно рухатись далі», – розповідає наставник львів’ян.

«Намагаємось у кожній грі тримати високий темп протягом всіх дев’яноста хвилин. Можливо, зараз це важко зробити, але у нас є ціль, ми впевнено до неї йдемо».

«Наступну гру з «Олімпіком» не можна прирівнювати до другого тайму, котрий ми нещодавно провели. Кожен матч – нова сторінка. Думаю, донеччани зроблять висновки по минулій грі. Ми, зі своєї сторони, спробуємо зробити так, щоб виглядати ще кращими».

«Олімпік» – організована, дисциплінована команда. Проти них завжди важко грати. У нас є певні награвання на цей матч, спробуємо їх удосконалити на тренуваннях та застосовувати в майбутньому». 

«Зараз цікавить виключно наша гра. Впевнений, коли будемо показувати футбол, який хоче бачити тренерський склад, то обов’язково результат прийде. Відповідно, тоді можна буде говорити про найвищі місця у другій шістці», – підсумував Олег Іванович.

За матеріалами: fckarpaty.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: